1992 yılında Makine Mühendisi Ümit ÖZLÜ tarafından kurulan Dizayn Asansör (Özlü Müh.San.Tic.Ltd.Şti.) Firmamız, Dikey taşımacılıkta Asansör ve Yürüyen Merdiven olarak Adana’da faaliyete başlamıştır. Proje, Taahhüt, İmalat, Montaj, Bakım ve Paket Asansör Satışları konusunda Yurtiçi ve Yurtdışında hizmet vermekte olup, geride kalan yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile asansör sektörünün öncü markası olarak kendisini kanıtlamıştır.

Türk ve Dünya Standartları Kalite Belgelerine sahip olan Dizayn Asansörleri kuruluşundan bu güne kalitesini ve çizgisini koruyarak ilerlemiş ve bugüne kadar yapmış olduğu projeleri, yenilikçi stratejisi, Emniyet ve Teknoloji ilkesi ile yükselen başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır. Faaliyet gösterdiği her alanda taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getiren Dizayn Asansörleri emniyet ve kalite standartlarını her zaman yüksekte tutmuş ve gelişen teknolojiyi takip eden bir kuruluş olmuştur

Dizayn Asansör; ürün temininden hammadde işlemine, montajdan paketlemeye imalattan, satışa ve satış sonrası hizmet dahil her aşamasını titizlikle uzman Mühendisleri ve Profesyonel Teknik Ekibi ile kontrolden geçirmekte ve müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

Dizayn Asansör; Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemlerine uygulayan firmamız bugüne kadar, Eminiyet, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerini prensip edinerek, Yurtiçinde ve Yurtdışına yüzlerce önemli asansör ve yürüyen merdiven taahhüdü gerçekleştirmiştir. Bir ürün satarken, Biliyoruz ki, aynı zamanda uzun süreli bir ilişkininde temellerini atıyor ve dostluklar kuracağımız bir hizmete başlıyoruz. Bu nedenle Dizayn Asansör’ün amacı size sadece asansör satmak değil aynı zamanda dostluğunuzu da kazanmaktır.

Dizayn Asansör; Bir ÖZLÜ Müh.San.Tic.Ltd.Şti. Kuruluşudur…