• Bina sisteminde asansör dairesi olmayan fabrika, mağaza, apartman, plaza, üst geçit ve otomobil servisleri vb. binalarda yük veya insan taşımak amacı ile yapılan asansör sistemleridir. Kat sayısı az olan trafik yoğunluğu fazla olmayan binalarda asansör makine odası yapılamıyor ise en konforlu ve ekonomik asansör çözümüdür. Sistem  seyir mesafesine bağlı olarak direkt (halatsız) veya endirekt (halatlı) olarak iki ayrı mantıkla uygulanabilir. Bina statiğine ekstra bir yük getirmemektedir yük tamamen zemine verilmektedir.

   – Tahrik motoru sadece asansör yukarı giderken çalışır, aşağı yönde ise sistem kendi ağırlığı ile hareket eder. Bu avantaj herhangi bir olası arıza veya enerji kesilmesi gibi durumlarda ilave enerji kaynakları olmadan kabinin aşağı yönde hareketini sağlar.

   – İniş hızı, çıkış hızına bağımlı olmadan yükseltilebilir. Bu avantaj, motor gücünü yükseltmeden, bina trafiğini arttırılmasında kullanılabilir.

   – Yetersiz Kuyu dibi (15 cm) Yetersiz son kat yüksekliği (290 cm) gibi durumlarda en ekonomik ve emniyetli, özel çözümler sunulmaktadır.

   – Hidrolik asansör sistemleri 50 m seyir mesafesinden 50 ton yük kapasitesine kadar istenilen ölçü ve kapasitelerde üretilebilmektedir.

   Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller yapılmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunma şeklini en iyi şekilde temsil eder.