• Dişlisiz (Makine Dairesiz )  asansörlerde makine dairesine ihtiyaç olmadığından dolayı asansör makine odası mevcut olmayan binalarda merdiven boşluğu gibi alanlara kolayca uygulanabilmektedir.

   Bina mimarisini bozmayacağından dolayı daha estetik bir görüntü sağlar.

   Özellikle çok katlı binalarda; mağazalar, alışveriş merkezleri ve sağlık kuruluşları vb. yerlerde yüksek hız ve kapasitede çalışabilmektedir. VVVF frekans kontrolü sayesinde konforlu ve ekonomik bir seyir avantajı sağlamaktadır.

   Makine dairesiz asansörler,makine sisteminde dişli kutusunun olmaması nedeni ile yıpranma daha az olacağından ürün daha uzun ömürlü olmaktadır. Sistemlerin yağsız çalışmasından dolayı kirlilik büyük ölçüde ortadan kalkacaktır.

   Bu asansörlerin son derece sessiz olması, enerji tasarrufu sağlaması ve inşaat firmalarını makine dairesi masrafından kurtarması da ürünün artı ekonomik özelliklerindendir.

   Dişli sisteminin olmaması nedeni ile yıpranma ve enerji sarfiyatı en alt düzeyde (%40 Enerji tasarrufu) olacağından daha uzun ömürlü olmaktadır. Dişlisiz Asansörlerde 100 kg dan 15 ton’a kadar 0,3 m/s den 3,2 m/s kadar istenilen hız ve kapasite üretilebilmektir.

   Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller yapılmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunma prensibiyle hareket etmekteyiz.