• Panoramik kabinler halatlı ve hidrolik olmak üzere iki ayrı kategori yer alır.Genellikle mağaza,otel,iş merkezi ,tatil köyleri vb. yapılarda talep görmektedir.

      Bina görüntüsüne ve mimarisine ayrı bir estetik katmaktadır.Bina mimarisine göre dairesel,konik,üçgen köşeli olarak değişik alternatiflerle dizayn edilir.Kabin duvarlarının camla çevrili olması,kabi içindeki yolcunun dışarıya görmesine ve daha rahat bir ortamda seyrini sağlar.Kabin dış duvarlarında EN81 standartlarına bağlı kalınarak lamine emniyet camı kullanılmaktadır.İç dekorasyou diğer asansörlerde olduğu gibi sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır.

      Panaromik asansörleri Makine ve Hidrolik tahrikli olarak çalışabilmektedir.Tahrik sistemi WVG,Çift hız,Makine dairesiz (dişlisiz),Makine daireli olarak,100 kg dan 15 ton’a kadar 0.3 m/s den 3,2 m/S  ye kadar istenilen hız ve kapasite üretilebilmektedir.

      Projelendirme aşamasının montaj işleminin sonuna kadar tüm aşamalar,uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından takip edilerek,siz müşterilerimize en mükemmel şekilde teslim edilir.